+420 541 210 068 info@eurozahn.cz

FAQ –
Otázky a odpovědi

Kde protetiku vyrábíte?

Fixní protetika se vyrábí v našich laboratořích EUROZAHN v Brně, České republice. Zde máme i svůj široký technologický park a celou řadu pouze zkušených zubních techniků.

Jaká je efektivita produkce?

Náš systém organizace výroby v zubní laboratoři funguje na jednoduchém principu. Díky moderním 3D tiskárnám a vlastnímu českému softwaru, který výrobu řídí, jsme schopni produkovat velké množství zubních náhrad s nízkými náklady. S námi tak každý zubní lékař může ušetřit, tedy i vydělávat, a navíc s protetikou nejvyšší kvality. Dbáme na to, abychom udržovali úroveň jakosti vysoko nad standardem, a tím i vysoko nad konkurencí.

Jak vám mohu předat otisky?

Svoz otisků a rozvoz vyrobené protetiky je po celé ČR zdarma. Otisky v A-silikonu vyzvedne následující pracovní den po jejich sejmutí náš řidič. Nemusíte s nimi nikam chodit ani je nikam posílat. Pouze je prosím dobře zabalte, aby se během přepravy nepoškodily, a zavolejte nám, že jsou připraveny pro vyzvednutí.

Kdy mi od vás zubní náhrada přijde?

Dodací lhůty naleznete v ceníku či zde na webu v sekci Pro lékaře -> Ceník a dodací lhůty. Doba doručení ode dne vyzvednutí otisků řidičem je maximálně 10 pracovních dní.

Jakou poskytujete garanci?

Na veškerou námi vyrobenou a dodanou fixní zubní protetiku EUROZAHN dostáváte záruku 5 let. Protože o kvalitě našich výrobků jsme pevně přesvědčeni.

Je možné se s vámi osobně setkat?

Ano, za osobní setkání budeme rádi. Kontaktujte nás na čísle 541 210 068 a osobně poznejte našeho obchodního zástupce.

Máte ještě nějaké otázky?

Napište nám zprávu nebo nám zavolejte. Jsme tu pro vás!

Kontaktujte nás