+420 541 210 068 info@eurozahn.cz

FAQ –
Otázky a odpovědi

Kde protetiku vyrábíte?

Fixní protetika se vyrábí v naší laboratoři EUROZAHN v Brně. Zde máme i svůj široký technologický park a celou řadu zkušených zubních techniků, ze kterých si jistě vyberete toho, se kterým se Vám bude nejlépe spolupracovat.

Jaká je efektivita produkce?

Náš systém organizace výroby v zubní laboratoři funguje na jednoduchém principu. Díky moderním 3D tiskárnám a vlastnímu českému softwaru, který výrobu řídí, jsme schopni produkovat velké množství zubních náhrad s nízkými náklady. S námi tak každý zubní lékař může ušetřit, tedy i vydělávat, a navíc s protetikou nejvyšší kvality. Dbáme na to, abychom udržovali úroveň jakosti vysoko nad standardem, a tím i vysoko nad konkurencí.

Jak vám mohu předat otisky?

Svoz otisků a rozvoz vyrobené protetiky je po celé ČR zdarma. Otisky v A-silikonu vyzvedne následující pracovní den po jejich sejmutí náš řidič. Nemusíte s nimi nikam chodit ani je nikam posílat. Pouze je prosím dobře zabalte, aby se během přepravy nepoškodily, a zavolejte nám, že jsou připraveny pro vyzvednutí.

Kdy dostanu hotovou práci?

Naše dodací lhůty činí 12 pracovních dní. V případě zkoušení konstrukce dodáme do 8 pracovních dní. Provizorní náhrady zhotovujeme do 5 dní. Dodací lhůty naleznete v ceníku či zde na webu v sekci Pro lékaře -> Ceník a dodací lhůty.

Jakou poskytujete garanci?

Na veškerou námi vyrobenou a dodanou fixní zubní protetiku EUROZAHN dostáváte záruku 5 let. Protože o kvalitě našich výrobků jsme pevně přesvědčeni.

Je možné se s vámi osobně setkat?

Ano, za osobní setkání budeme rádi. Kontaktujte nás na čísle 541 210 068 a budeme se na Vás těšit.

Kolik techniků bude pro mě pracovat?

Víme, jak důležitá je pro většinu zubních lékařů spolupráce ideálně s jedním zubním technikem. Obě strany se musí sladit nejen po stránce komunikace. Proto navrhujeme vyzkoušet více našich skvělých techniků a po čase si zvolit toho, který vám nejvíce sedí.

Máte ještě nějaké otázky?

Napište nám zprávu nebo nám zavolejte. Jsme tu pro vás!

Kontaktujte nás