+420 541 210 068 info@eurozahn.cz

Společnost EUROZAHN –
provozovatel zubních laboratoří

Naše společnost je zde pro Vás

Provozovatelem zubních laboratoří EUROZAHN je firma, kterou založili a vedou profesionálové ve svých oborech. Ctí hodnoty, jako je kvalitní služba zákazníkům, důslednost, respekt k potřebám druhých a průběžné vzdělávání pracovníků. Tyto hodnoty trvale udržují produkci firmy na špičce odvětví. Společnost bere to nejlepší jak z tradic, tak z nejmodernějších technologií a využívá širokých možností současné doby.

Propojení českého stomatologického trhu s tím německým byl záměr, který přinesl naprosto unikátní a výborně fungující koncepci. Do českých zubních ordinací tak přinášíme kvalitu, kterou jsme se naučili spoluprací s náročným německých zákazníkem. Rozhodnout se pro EUROZAHN znamená vybrat toho nejlepšího a spolehnout se na nadstandardní služby i záruku. Mnohaleté zkušenosti z německého trhu pro české stomatology znamenají něco jiného, než nabízejí zdejší běžné laboratoře. A to při cenách nastavených pro české obchodní prostředí.

 

 

 

Ondřej Kudera

Vedení  EUROZAHN

Ondřej Kudera pracuje v oboru zubních náhrad již deset let. Během své praxe se přes profylaxi dostal až k výrobě protetiky. Vystudoval ekonomii a management na britské Nottingham Trent University. V EUROZAHN zaštiťuje fungování a rozvoj společnosti – provoz laboratoře, kontrolu řízení kvality i služby a péči o zákazníky.

 

 

Máte ještě nějaké otázky?

Napište nám zprávu nebo nám zavolejte. Jsme tu pro vás!

Kontaktujte nás