+420 541 210 068 info@eurozahn.cz

Přinášíme vám více protetiky

 

Moderní technologie v současné době nabízejí dříve stěží představitelné možnosti. My je v naší laboratoři využíváme. Proto nabízíme jinou, lepší protetiku!

Laboratoř EUROZAHN využívá toho, že technické a technologické postupy naší doby jsou na mimořádné úrovni, přinášejí vysokou kvalitu a jejich aplikace výrobu velmi zefektivňuje. Cenové relace naší protetiky jsou proto příznivé a díky tomu provozujeme jinou, špičkovou a efektivní laboratoř. Metodou 3D tisku, frézování a laserového sintrování vyrábíme fixní zubní náhrady nekompromisní kvality za opravdu atraktivní ceny. A o výdělek se rádi rozdělíme.

Je pouze na Vás, zda zkusíte změnit dodavatele. Za kvalitou, kterou jsme se naučili díky vysokým požadavkům našich německých zubních lékařů, si stojíme. A tak na naše produkty poskytujeme záruku 5 let. Svoz otisků a zpětný rozvoz náhrad je po celé ČR zdarma. Stejně jako Vaše první zubní náhrada objednaná u laboratoře EUROZAHN. Zkuste ji. A zkuste s námi vydělávat navíc až 240 tisíc korun ročně.

A není to pouze o jednom produktu. My věříme, že zubní lékař si zaslouží maximální péči a služby. Proto vám nabízíme i možnost nakoupit ordinační pomůcky a materiály prestižních značek (3M, VOCO, GC, Zhermack, Dentsply aj.) za velmi atraktivních podmínek. Objednávejte zde: http://www.eurozahn-obchod.cz

Co vám EUROZAHN může nabídnout?

  • Nekompromisní německý standard kvality
  • Váš vyšší zisk ze zubní protetiky
  • První zubní náhradu zdarma
  • Technologicky vyspělou laboratoř v Brně
  • Záruku 5 let
  • Možnost vybrat si jednoho zubního technika
  • Značkové ordinační materiály a pomůcky
  • Svoz otisků a rozvoz náhrad po celé ČR
  • A hlavně spokojené pacienty

Budoucnost protetiky a technologie 3D tisku

Posláním zubního lékaře je léčit své pacienty.V oblasti fixních zubních náhrad se jeho úloha může nyní značně zjednodušit. Pacient, který potřebuje zubní náhradu, od ní očekává –stejně jako jeho stomatolog, že bude perfektně imitovat zuby a skvěle fungovat i sedět. A v neposlední řadě, že za ni zaplatí rozumnou cenu. Díky našim zkušenostem,možnostem a procesu výroby jsme schopni Vám takové řešení dodat.

Vytvořili jsme fungující koncepci digitální a tradiční výroby, díky které úspěšně a hospodárně provozujeme zubní laboratoř. Efektivní vedení, know-how a důraz na preciznost v kombinaci s šikovnýma českýma rukama přinášejí nadstandardní výsledky.Využijte těchto možností a spolupracujte s námi. Spokojení pacienti budou zárukou, že jste zvolili dobře. A přivýdělek přes dvě stě tisíc korun ročně bude příjemným bonusem.

Sídlo v Brně

Sídlem naší hlavní laboratoře je Brno. Tady přetváříme požadavky a potřeby Vašich pacientů v realitu. Laboratoř disponuje nejen zkušeným týmem zubních techniků, ale také tvoří moderní digitální CAD/CAM technologie pro 3D tisk. Veškeré procesy jsou optimalizované normou řízení ISO 9001.

Nabízíme odborné znalosti

Osvědčené konvenční postupy výroby nám také nejsou cizí. Náš tým je neustále školený nesmírně zkušenými zubními techniky a zubaři v Německu. To vám zaručuje bezpečnou a profesionální spolupráci.

 

 

 

 

 

 

Máte ještě nějaké otázky?

Napište nám zprávu nebo nám zavolejte. Jsme tu pro vás!

Kontaktujte nás